Уряд скасував порядок компенсації середнього заробітку мобілізованих

Таке рішення було прийнятом КМУ на черговому засіданні 10 квітня.

Постановою КМУ від 10.04.2019 р. №307 визнано таким, що втратив чинність, Порядок виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям, фермерським господарствам, сільськогосподарським виробничим кооперативам та фізичним особам – підприємцям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу в особливий період.

Рішення прийняте на виконання Закону України від 24.12.2015 р. №911-VIII«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України»,  згідно з яким роботодавцям не передбачається компенсація за рахунок коштів Державного бюджету України витрат на виплату середнього заробітку працівникам, призваним і прийнятим на військову службу в особливий період, яка виплачувалась протягом 2014 – 2015 років.

Нагадаємо, що зазначена компенсація виплачується за рахунок коштів, передбачених у Законі України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» за програмою 2501350 «Компенсація підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період».

Джерело інформації: Дебет-Кредит