Учнів Луцького профучилища закликали долучитися до Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Учні відділення художніх ремесел Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури прослухали лекцію на тему охорони праці.

Захід відбувся в рамках проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

  

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області та спеціалісти ДП «Волинський ЕТЦ» ознайомили учнів відділення художніх ремесел з вимогами законодавства з охорони праці.

Зокрема, Валентина Воробей, головний державний інспектор, надала роз’яснення про допустимі та шкідливі умови праці. Наголосила на соціальному захисті працівників, які працюють в шкідливих умовах праці, також розповіла про надання пільг та компенсацій за результатами атестації.

  

Головний державний інспектор Анатолій Кушпель детально зупинився на безпечному користуванні газом у побуті, застеріг від можливих наслідків та роз’яснив, що у разі витоку газу необхідно негайно вимикати газові прилади, провітрити приміщення та викликати аварійну службу газового господарства.

Лариса Павловська, спеціаліст Волинського ЕТЦ, охарактеризувала найбільш травмонебезпечні професії, наголосила на причинах виникнення нещасних випадків на виробництві та на показниках виробничого травматизму.

Також учнів закликали долучитися до участі в конкурсі та роз’яснили умови участі.