Учні гімназії №14 у Луцьку ознайомилися з основами охорони праці

Лекцію на тему «Безпека праці батьків – моє щасливе майбутнє» прослухали учні четвертих класів навчально-виховного комплексу «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського».

Лекція відбулася у рамках конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», проведення якого має за мету популяризувати питання охорони праці, привернути уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці та виховати високу культуру безпеки праці серед молоді. Адже якщо дитина усвідомить ще у шкільному віці можливість виникнення ризиків і небезпек, які існують, як у побуті, так і на виробництві, це дасть змогу майбутньому працівникові з відповідальність ставитися до своїх посадових обов’язків та виконувати вимоги нормативно-правових актів з охорони праці.

Посадові особи управління Держпраці у Волинській області розповіли школярам, що не можна нехтувати елементарними правилами безпеки, адже не знаючи або ж не розуміючи цих правил можна отримати травму на робочому місці.

«Під час лекції вразила обізнаність дітей та бажання вчитися чомусь новому, — ділиться враженнями завідувач сектору юридичного забезпечення управління Сергій Соколов, — Учні відкриті та відверті, не закомплексовані до діалогу. Процес спілкування про «недитячі» проблеми у сфері охорони праці, використання творчих здібностей дітей, залучення до цього процесу батьків – це є своєрідною методикою запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням».