У березні на базі ГНМЦ відбудеться семінар-практикум на тему «Психологічні аспекти організації безпечної праці. Позитивний настрій – шлях до успіху»

Цільова аудиторія – керівники підприємств, а також керівники та фахівці служб охорони праці та спеціалісти з розвитку персоналу.

Під час семінару заплановано:

Огляд сучасних прийомів і технік ефективної комунікації у професійній взаємодії: комунікація та її значення для успішності професійної взаємодії; засоби комунікації: вербальні і невербальні; технічки ефективної комунікації (аргументація, навіювання, переконання та ін.); засоби ефективної само презентації у професійній діяльності.

Ознайомлення з психологічними засобами підвищення безпечної поведінки працівників у професійній діяльності.

Розгляд психологічних аспектів у ситуаційному менеджменті.

Розгляд психологічних типів працівників і психічні стани, що впливають на безпеку праці.

Розгляд психологічних аспектів проведення психофізіологічної експертизи працівників для виконання робіт підвищеної небезпеки.

Учасники семінару під керівництвом практикуючого психолога, тренера, кандидата психологічних наук пройдуть тренінг «Психічні процеси, що управляють трудовою діяльністю та її вплив на безпеку праці»

Запропонований тренінг надасть можливість дізнатися про:

— практичні аспекти процесів, що сприяють підвищенню безпечної праці (зорового сприймання, спостережливості, пам’яті, просторового мислення, уважності);

— розвиток психічних процесів, що сприяють підвищенню безпечної праці (зорового сприймання, спостережливості, пам’яті, просторового мислення, уважності);

— техніки підвищення працездатності людини у професійній діяльності.

Всім учасникам будуть видані відповідні сертифікати та матеріали семінару.

Детальнішу інформацію можна отримати на веб-сайті ДП «ГНМЦ».