У Волинському Управлінні Держпраці на посаді головного державного інспектора працює учасник АТО

За результатами конкурсу на зайняття вакантних посад Сергій Невмержицький, учасник антитерористичної операції, прийнятий на посаду головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Волинській області.

Сергій Невмержицький народився у 1984 році, проживає у м. Володимир-Волинський. Вищу освіту за юридичною спеціальністю здобув у Київському національному університеті внутрішніх справ.

 

У лютому 2015 року був призваний на військову службу під час мобілізації, служив у прикордонних військах. До цих пір пам’ятає перший обстріл – 19 серпня 2015 року о 6.20 на контрольно-пропускному пункті у Мар’янці. Під час перебування у зоні антитерористичної операції на сході України служив у Курахівці, Красногорівці, Мар’янці. Повернувся додому після демобілізації у квітні 2016 року, працював в Управлінні державної виконавчої служби.

  

Робота в Управлінні Держпраці зацікавила відразу. Знає від колишніх «бойових товаришів», що після повернення до цивільного життя, дуже часто військовослужбовці зустрічаються з проблемами працевлаштування та відстоювання своїх інтересів з питань праці. Це і було поштовхом до змін та бажанням надавати допомогу людям, які наражали себе на небезпеку заради цілісності нашої держави.