У Волинській обласній лікарні відбулася робоча зустріч

  Оксана Рубльова, перший заступник начальника Управління Держпраці у Волинській області, провела робочу зустріч у багатопрофільному лікувальному закладі «Волинська обласна клінічна лікарня» щодо недопущення порушень законодавства про працю медичних працівників.

Зустріч відбулася за участі головного лікаря обласної лікарні Олександра Дударя і голови профспілки Дмитра Струка.

Під час заходу обговорено недопущення порушення прав медичних працівників при запровадженні роботи на умовах неповного робочого часу.

Оксана Рубльова наголосила присутнім, що на даний момент питання порушення прав медичних працівників перебуває на контролі Держпраці України, тому регіональні Управління проводять активну інформаційну роботу, відвідують заклади охорони здоров’я. Також налагоджують комунікацію з профспілковими організаціями медичних закладів задля інформування про підстави для проведення заходів державного нагляду (контролю) у разі порушення прав працівників.

Довідково: інформаційна робота проводиться у зв’язку з набуттям чинності постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2022 № 2 «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я», яка передбачає підвищення базового рівня заробітної плати для лікарів та медичних сестер.