У Волинській обласній раді відбулася зустріч з нагоди Дня охорони праці

Сьогодні, 28 квітня з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці проведено робочу зустріч у Волинській обласній раді.

Оксана Рубльова, перший заступник начальника Управління Держпраці у Волинській області, під час зустрічі з Григорієм Пустовітом, заступником голови Волинської облради, наголосила на важливості проведення дня охорони праці та зауважила, що усі заходи, які проводяться посадовими особами Управління, спрямовані на інформування суб’єктів господарювання та працівників про безпечні та здорові умови праці.

Також зазначила, що спільні зусилля Держпраці та облради допоможуть акцентувати увагу, як роботодавців, так і працівників на важливості дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці.

У результаті зустрічі сторони домовилися про проведення в подальшому спільних заходів щодо сприяння безпечної та задекларованої праці.

З нагоди відзначення Дня охорони праці Оксану Рубльову нагороджено почесною грамотою Волинської обласної ради за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері охорони праці та промислової безпеки та високий професіоналізм.