У Володимир-Волинському проведено бліц-навчання для роботодавців

Головний державний інспектор Управління Держпраці у Волинській області Сергій Невмержицький взяв участь у бліц-навчанні для роботодавців, яке проходило на базі Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості.

Під час заходу роботодавцям надано консультативну допомогу в питанні додержання законодавства про працю. Наголошено на неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

Також зосередив увагу роботодавців на неухильному дотриманні вимог законодавства про працю щодо дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці найманих працівників та наголосив на відповідальності за його порушення.

Нагадаємо, інформаційна кампанія щодо детінізації зайнятості проводиться на виконання доручення Прем’єр-міністра України. Управління Держпраці у Волинській області звертає увагу роботодавців: проведення інформаційної кампанії, до якої залучені усі спеціалісти Управління, є виключно превентивним заходом, а не перевіркою, що дає унікальну можливість кожному роботодавцю скористатися консультаціями фахівців, тому закликаємо суб’єктів господарювання віднестися з розумінням.