У Володимир-Волинському та Луцькому районах виявлено більше 10 неоформлених працівників

Під час інспекційних відвідувань у Володимир-Волинському та Луцькому районах виявлено більше 10 неоформлених працівників.

Головні державні інспектори праці Управління Держпраці у Волинській області під час проведення інспекційних відвідуваннь виявили, що до роботи у сфері торгівлі були залучені працівники без належного оформлення трудових відносин.

Нагадаємо, що наразі в області триває посилена інспекційна кампанія, націлена на мінімізацію незадекларованої праці у суб’єктів господарювання усіх форм власності та видів господарської діяльності.

У полі зору інспекторів Управління Держпраці у Волинській області перебувають роботодавці, які не відреагували на тривалу інформаційну кампанію з питань подолання неофіційної зайнятості та продовжують ухилятися від декларування найманих працівників.

Пам’ятайте, що фактичний допуск працівника до роботи без належного оформлення з ним трудових відносин тягне за собою адміністративну, фінансову та кримінальну відповідальність, а задекларована праця вбереже від штрафу та допоможе розвивати бізнес!