У ДП «Волиньвугілля» буде визначено кращу службу охорони праці

В рамках проведення національного туру-марафону «Безпека праці – 2016» та з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці у 2016 році Державне підприємство «Волиньвугілля» організовує проведення огляд-конкурсу серед служб охорони праці, основних виробничих дільниць відокремлених підрозділів для визначення кращої.

Метою проведення такого заходу є покращення стану охорони праці на вугільних підприємствах, подальше вдосконалення роботи служб охорони праці, розповсюдження передового досвіду роботи по створенню безпечних та здорових умов праці, зниження рівня виробничого травматизму.

На підприємстві видано наказ та затверджено «Положення про проведення огляд-конкурсу серед служб охорони праці, основних виробничих дільниць шахт», яке узгоджено з начальником Управління Держпраці у Волинській області. Також посадові особи Управління входять до складу комісії з підведення підсумків змагання та визначення переможців.

Відповідно до положення, конкурс буде проводитись до 22 квітня серед відокремлених підрозділів та виробничої дільниці підприємства. Переможців буде визначено за трьома номінаціями «Кращий працівник», «Краща виробнича дільниця (бригада)» та «Кращий за професією».

Про результати конкурсу повідомимо після його завершення.