У закладах торгівлі Ковеля виявлено 10 неоформлених працівників

Під час інспекційного відвідування закладів торгівлі у місті Ковель виявлено 10 неофіційно оформлених працівників, які працювали у 5-ти підприємців.

Під час інспектування головні державні інспектори Управління Держпраці у Волинській області та інспектори праці виконавчого комітету Ковельської міської ради звернули основну увагу на питання додержання законодавства про працю в частині виявлення неоформлених відносин.

У результаті інспекційного відвідування посадові особи Управління склали акт, де зазначено виявлені порушення трудового законодавства, зокрема, допуск до роботи без укладання трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та повідомлення Державної фіскальної служби про прийняття працівників на роботу.

Суб’єктів господарювання, які допустили порушення трудового законодавства, буде притягнуто до фінансової відповідальності.

Управління Держпраці у Волинській області нагадує, що за допуск одного працівника до роботи без належного оформлення трудових відносин передбачено штрафні санкції у розмірі 10 мінімальних заробітних плат. Окрім того допуск працівника без належного оформлення тягне за собою адміністративне покарання та кримінальну відповідальність.