У КП «Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання» проведено превентивний захід

З метою зниження рівня виробничого травматизму, в тому числі зі смертельними наслідками, та зміни ставлення суб’єктів господарювання й працівників до особистої безпеки під час виконання трудових обов’язків в галузі СКС посадовими особами правління Держпраці у Волинській області проведено семінар у КП «Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання».

Тема заходу: «Вжиття роботодавцями галузі СКС заходів для створення безпечних і здорових умов праці працівників, забезпечення належного контролю за технічним станом автомобілів, проведення передрейсових медичних оглядів.

Під час семінар-наради головний державний інспектор Управління Василь Цвид проаналізував стан виробничого травматизму, зокрема внаслідок ДТП, в галузі соціально-культурної сфери. Зупинився на питанні вжиття заходів для створення безпечних і здорових умов праці працівників, забезпечення належного контролю за технічним станом автомобілів. Проведенні перед рейсових медичних оглядів водіїв, допущення до керування транспортними засобами тільки тих працівників, які пройшли відповідне навчання та отримали відповідну кваліфікацію до керування транспортними засобами.