У КП «Клінічний пологовий будинок» проведено превентивний захід щодо попередження нещасних випадків під час експлуатації кисневих балонів

У КП «Клінічний пологовий будинок» проведено превентивний захід щодо попередження нещасних випадків під час експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем у закладах охорони здоров’я.

Головний державний інспектор Управління Держпраці у Волинській області Анатолій Мороз ознайомив відповідальних осіб з Методичними рекомендаціями Держпраці щодо безпечної експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем у закладах охорони здоров’я та інших суб’єктах господарювання. Акцентовав увагу на вимогах до безпечного транспортування, навантаження і розвантаження кисневих балонів, їх зберіганні та експлуатації, вимогах безпеки експлуатації систем подачі кисню, а також безпеки праці при експлуатації медичної техніки в установах охорони здоров’я.

Згідно із затвердженим графіком такі превентивні заходи буде проведено в усіх лікувальних закладах Волині, які експлуатують кисневі балони та системи трубопроводів з киснем.