У Луцьку відбувся семінар на тему електронного врядування в системі публічного управління

21 лютого 2019 року відбувся черговий тематичний постійно діючий семінар “Електронне врядування в системі публічного управління” для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Участь у семінарі взяли начальник відділу бухгалтерського обліку, фінансового, господарського та інформаційного забезпечення – головний бухгалтер Волинського Управління Держпраці Валентина Мартинюк та головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Майя Михалусь.

Захід проходив на базі Волинського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій

Відкриваючи початок навчання, директор Центру Тетяна Литвиненко наголосила, що мета таких навчань — підвищити рівень обізнаності та практичного використання слухачами інструментів е-врядування та е-демократії, розвинути навички користування електронними послугами національного та регіонального рівнів.

Зокрема, під час занять учасники мали змогу познайомитися інструментами електронної демократії «Єдиний державний реєстр декларацій», «Відкрите місто», «Єдина система місцевих петицій», «OpenDataBot» (успішно сробували привязати до Skype).

Не залишилися поза увагою електронні послуги та сервіси: отримання відомостей з Державного земельного кадастру; Кабінет платника податків; Особистий кабінет Пенсійного фонду; Електронний кабінет водія; призначення субсидії та державної допомоги при народженні дитини.

З слухачами працював Микола Антонюк, завідувач відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Центру. По завершенню тренінгу слухачі отримали сертифікати.