У Луцьку з метою попередження нещасних випадків посадовці Управління інспекційної діяльності у Волинській області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з працівниками підприємства харчової промисловості щодо безпечної експлуатації устаткування підвищеної небезпеки

Під час зустрічі, фахівці Держпраці наголосили відповідальним працівникам підприємства на основних вимогах безпеки при експлуатації обладнання, що працює під тиском, а також розповіли про небезпеки, що виникають при роботі з таким устаткуванням.
Окремо, нагадали про загальні вимоги до засобів індивідуального захисту, що використовуються працівниками під час трудового процесу. Посадовці зазначили, що засіб захисту повинен забезпечувати належний ступінь захисту від небезпеки, а також дозволяти без ускладнень провадити пов’язану з ризиком діяльність.
Особливу увагу приділили безпечному виконанні робіт підвищеної небезпеки, наявності документів дозвільного характеру та особливостям їх отримання через Портал електронних сервісів Мінекономіки.
За результатами проведеного заходу рекомендовано посилити контроль за станом охорони праці та трудовою дисципліною на підприємстві.
Більше про безпеку праці на інформаційному порталі – https://pratsia.in.ua .