У Луцьку триває інформаційна робота

Головні державні інспектори Управління Держпраці у Волинській області проводять інформаційну роботу на автозаправних станціях Луцька.

Робота проводиться з суб’єктами господарювання всіх форм власності у сфері оптової і роздрібної торгівлі, в тому числі пальним, сільського господарства, тимчасового розміщування й організації харчування, будівництва, надання послуг, транспорту та їх працівниками.

В ході цієї роботи основний акцент ставиться на належне оформлення працівників в рамках чинного законодавства, також на переваги офіційного працевлаштування та вимоги щодо безпечних методів роботи. Окрім того інспектори праці ознайомлюють зі змінами внесеними у нормативно-правові акти, зокрема постанову Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 №1107 «Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки».

Довідково: інформаційна робота проводиться на виконання окремого доручення Голови Держпраці України Ігоря Дегнери. Проведення такого роду заходів мають роз’яснювальний характер.