У Луцькій міській раді обговорено зміни до законодавства

За участі посадових осіб Управління Держпраці у Волинській області у Луцькій міській раді відбулася нарада, під час якої обговорено внесення змін до законодавства.

Від Управління Держпраці участь у нараді взяла Світлана Корецька, начальник відділу з питань додержання законодавства про працю.

Метою проведеної наради було обговорення налагодження співпраці в частині легалізації трудових відносин та заробітної плати, погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

Окремо обговорено вимоги ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірного тиску на суб*єктів господарювання», який набрав чинності 27.04.2021р.

Світлана Корецька наголосила, що законом визначено, що до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать власні (самоврядні) повноваження, зокрема, звернення до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань державного нагляду та контролю за додержанням законодавства  про працю, чи його територіального органу про порушення суб*єктом господарювання законодавства про працю та зайнятість населення.