У Нововолинській центральній міській лікарні проведено семінар-нараду

1 лютого 2018 року посадовими особами Управління Держпраці у Волинській області проведено семінар-нараду для працівників Нововолинської центральної міської лікарні.

Аліна Щербяк, головний державний інспектор Управління Держпраці у Волинській області, акцентувала увагу присутніх на дії ЗУ «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», на загальні вимоги щодо безпечності продукції, а також наголосила на співпрацю лікувально-профілактичних закладів з органами ринкового нагляду.

Також зупинилась на питаннях: «Роль лікувально-профілактичних закладів в державному ринковому нагляді», «Вимоги державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції щодо забезпечення відповідності продукції встановленим вимогам, а також забезпечення відсутності загроз суспільним інтересам».

  

Віталій Масловський, головний державний інспектор Управління, зупинився на вимогах нормативно-правових актів з охорони праці, зокрема, на питанні безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском.

Обговорено стан виробничого травматизму на підприємствах області протягом минулого року. Василь Цвид, головний державний інспектор Управління, детально охарактеризував причини настання нещасних випадків на виробництві.

Олександр Шумський, головний державний інспектор Управління, наголосив на необхідності дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці, зокрема на безпечній експлуатації ліфтів.