У ПП «Екопрод» Ківерцівського району в день перевірки офіційно працевлаштовано п’ять працівників

Під час позапланової перевірки приватного підприємства «Екопрод», яку проводили посадові особи Управління Держпраці у Волинській області, укладено трудові договори з п’ятьма працівниками. Підставою проведення перевірки було звернення до Управління працівника підприємства щодо неоформлення трудових відносин з найманими працівниками.

  

Під час перевірки встановлено, що на підприємстві, яке займається деревообробною роботою у Ківерцівському районі, працюють працівники, з якими не оформлено трудові відносини. Роботи в інтересах підприємства виконували 12 осіб, з них трудові договори з п’ятьма укладено в день проведення перевірки.

Також з’ясовано, що одному з працівників, який працює водієм у підприємця, виплачується заробітна плата у мінімальному розмірі. За січень 2017 року – 3200 гривень, а трудовий договір з ним укладено у лютому. Тим самим підприємець порушив вимоги ч.3 ст. 24 КЗпП України, де йдеться що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформлення наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та повідомлення Державної фіскальної служби в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

  

Посадові Управління Держпраці видали керівництву приватного підприємства «Екопрод» обов’язковий до виконання припис із вказаними порушеннями вимог законодавства про працю і зобов’язали усунути порушення у строки, визначені законодавством України.

За виявлені порушення ПП «Екопрод» притягнуто до відповідальності, яка передбачена статтею 265 КЗпП України.