У ПП «Праймесі» виявлено порушення з охорони праці

Головні державні інспектори Управління Держпраці у Волинській області провели планову перевірку додержання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки приватного підприємства «Праймесі».

Під час перевірки виявлено порушення вимог законодавства України з охорони праці. Зокрема, на приватному підприємстві відсутній дозвіл на роботи підвищеної небезпеки, зокрема на зберігання балонів з газами та на виконання газополум’яних робіт, чим порушено додаток №2 п.№11 та п.№23 «Переліку видів робіт підвищеної небезпеки» до «Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки».

За виявлені порушення нормативно-правових актів з охорони праці до адміністративної відповідальності притягнуто директора ПП «Праймесі».

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області видали керівництву ПП «Праймесі» обов’язковий до виконання припис із вказаними порушеннями вимог нормативно-правових актів і зобов’язали усунути порушення у строки, визначені законодавством України.