У Ратно проведено інформаційну роботу з роботодавцями торгівельної галузі

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області взяли участь в роботі постійнодіючої робочої групи щодо легалізації тіньової зайнятості у Ратно.

Робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Ратнівської селищної ради за участі інспектора держпраці провела інформаційно-роз’яснювальну роботу в місцях здійснення підприємницької діяльності з метою попередження порушень законодавства у сфері здійснення господарської діяльності, праці та зайнятості населення.

Під час заходу роботодавцям та працівникам торгівельної галузі наголошено на додержанні вимог нормативно-правових актів з питань праці, на неприпустимості невиплати заробітної плати та окремо акцентовано увагу на відповідальності за порушення чинного законодавства.

Роботодавцям наголошено, що всі виявлені та зафіксовані робочою групою порушення мають бути приведені у відповідність чинному законодавству у двохтижневий термін. В іншому випадку робоча група направить необхідні матеріали з вимогою проведення перевірки даних суб’єктів господарювання до інспекційних та правоохоронних органів.

Під час інформаційної роботи особам, які здійснюють підприємницьку діяльність без державної реєстрації, вкотре наголошено, щоб в найкоротший термін узаконити свою господарську діяльність.