У результаті перевірки ПП «ЧІП» заборонено роботу та використання електроінструменту та зварювальних напівавтоматів

Посадові особи управління Держпраці у Волинській області провели планову всебічну перевірку додержання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки ПП «ЧІП» у м. Володимир-Волинський.

У ході перевірки спеціалісти управління виявили ряд порушень з охорони праці, а саме слюсар механоскладальних робіт та газорізальник не пройшли повторний інструктаж на робочому місці з питань охорони праці; не проведено перевірку електроінструменту; на електроінструменті відсутні інвентарні номери охорони праці; зварювальні напівавтомати експлуатуються з редукторами на вуглекислотних балонах з манометрами, на яких відсутнє клеймо про проведення перевірки, інше.

За виявлені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто старшого майстра підприємства. Заборонено роботу та використання електроінструменту та зварювальних напівавтоматів.

Фахівці управління Держпраці видали керівництву ПП «ЧІП» обов’язковий до виконання припис із вказаними порушеннями вимог нормативно-правових актів і зобов’язали усунути порушення у строки, визначені законодавством України.