У результаті інформаційної роботи працевлаштовано 6035 працівників області

Результати інформаційної роботи, яку проводять інспектори праці протягом семи місяців 2020 року, обговорено під час наради в Управлінні Держпраці у Волинській області.

Інспекторами праці з січня по липень включно проведено 1144 інформаційно-роз’яснювальних відвідування суб’єктів господарювання області. Наразі такого роду інформаційна робота проводиться з суб’єктами господарювання  всіх форм власності у сфері оптової і роздрібної торгівлі, в тому числі пальним, сільського господарства, галузі харчування, будівництва, надання послуг, транспорту.

«Під час роз’яснювальної роботи працівникам та роботодавцям наголошують на перевагах офіційного працевлаштування, також на неприпустимості допуску до роботи працівників без належного оформлення трудових відносин. Якщо звернутися до мови цифр, то за результатами інформаційно-роз’яснювальної роботи, яку проводять інспектори праці, з 6035 працівниками укладено трудові договори», — зазначив Андрій Смоляров, начальник Управління Держпраці у Волинській області.