У Рожищенській лікарні проведено інформаційний захід з охорони праці

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо запобігання настанню нещасних випадків під час експлуатації медичного і технологічного обладнання. 18 січня з персоналом КП «Рожищенська багатопрофільна лікарня Рожищенської міської ради» проведено роз’яснювальну роботу.

Вячеслав Савенко, начальник відділу нагляду в АПК та СКС, під час роз’яснювальної роботи наголосив на дотриманні вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці під час експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем, медичного, технологічного та іншого обладнання підвищеної небезпеки. Суб’єктам господарювання надано  відповідні рекомендації щодо забезпечення дотримання вимог законодавства з охорони праці.

Відповідні заходи проводяться в закладах охорони здоров’я Волині, які експлуатують медичне, технологічне та інше обладнання підвищеної небезпеки і забезпечує роботу та обслуговування систем киснепостачання та альтернативних джерел електропостачання, а також з медичним персоналом закладів охорони здоров’я, у тому числі який працює з медичним обладнанням, у якому використовуються медичні гази.

Довідково: робота проводиться на виконання доручення в.о. Голови Держпраці України у зв’язку з пожежею, що виникла у Косівській центральній районній лікарні Івано-Франківської області, та нещасними випадками у світі під час використання медичного кисню, з урахуванням резолюції Прем’єр-міністра України від 04.01.2022 № 60502/1/1-21.