У Старо-Вижівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців щодо належного оформлення трудових відносин

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області провели семінар у якому взяли участь більше 20 роботодавців Ковельського району. Під час заходу інспектори підняли низку актуальних питань, які стосувалися змін трудового законодавства, та охорони праці у період воєнного стану.

Фахівці Держпраці надали роз’яснення ЗУ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність, а саме звернули увагу на строки виплати заробітньої плати в умовах спрощеного режиму регулювання трудових відносин.

Так, в умовах спрощеного режиму заробітня плата виплачується працівникові у строки, визначені трудовим договором, але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів.

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносин у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/LZYgbeT та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/.