У ТзОВ «Грандтермінал» відсутній дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки

Головні державні інспектори Управління Держпраці у Волинській області провели планову перевірку в ТзОВ «Грандтермінал». Перевіркою охоплено питання дотримання на підприємстві вимог законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки.

Підприємство займається складським господарством, роздрібною торгівлею пальним та оптовою торгівлею твердим, рідким, газоподібним паливом та подібними продуктами.

Під час перевірки було виявлено порушення нормативно-правових актів з охорони праці. Серед них: відсутній дозвіл на виконання робіт півищеної небезпеки, зокрема на злив, очистку, нейтралізацію резервуарів, тари та інших ємностей з-під нафтопродуктів, кислот, лугів та інших небезпечних речовин, в тому числі радіоактивних.

Підприємством не подано декларації відповідності матеріально-технічної бази на роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра. Також не подано декларації на експлуатацію устатковання, пов’язаного з виробництвом (виготовленням), використанням, переробкою, зберіганням, транспортуванням, застосуванням, утилізацією чи знешкодженням вибухопожежонебезпечних і небезпечних речовин 1 і 2 класу небезпеки, маса яких становить більше одного відсотка значення нормативів порогових мас другого класу об’єктів підвищеної небезпеки.

По завершенню перевірки посадові особи Управління Держпраці склали акт та вручили керівництву припис.