У Торчинській територіальній громаді посадовці Держпраці провели комплексний превентивний захід для роботодавців

Фахівці Держпраці з робочим візитом відвідали Торчинську ТГ. У заході взяли участь керівники та робітники понад 10 суб’єктів господарювання, начальник відділу з питань експертизи умов праці, начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів , фахівець сектору персоналу Управління Держпраці та голова Торчинської територіальної громади.

У ході проведення заходу фахівці Управління Держпраці ознайомили учасників із особливостями та вимогами трудового законодавства на період дії воєнного стану, надали роз’яснення щодо Порядку проведення атестації робочих місць та Порядку бронювання військовозабов’язаних в умовах воєнного стану.

Наприкінці посадовці розповсюдили інформаційно-просвітницькі матеріали та поінформували присутніх як не потрапити у трудове рабство.

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносин у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/LZYgbeT та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/.