У травні відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція

24-26 травня 2017 року в Києві відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція. Тема заходу – «Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки. Європейський шлях реформування і вдосконалення умов праці». Такого роду захід згідно рішення оргкомітету визначено головною подією 2017 року у сфері охорони праці.

На часі в Україні пріоритетність ризик-менеджменту в системі охорони праці. Ця проблематика набуває все більшого значення на державному і виробничому рівнях. Тому на конференції обговорюватимуться актуальні питання, що стосуються методології та інструментаріїв оцінки й управління ризиками на виробництві, впровадження інноваційних наукових розробок та кращих європейських і національних практик у сфері безпеки і гігієни праці.

У заході візьмуть участь міжнародні та вітчизняні спеціалісти з охорони праці провідних підприємств і сертифікаційних установ, експерти, науковці, виробники засобів індивідуального захисту.

Також у день відкриття конференції 24 травня відбудеться нагородження переможців конкурсу «Лідер року у сфері управління ризиками» з числа провідних українських підприємств і керівників компаній, що проводиться до Всесвітнього дня охорони праці.

Детальніше про науково-практичну конференцію можна дізнатися на офіційному веб-сайті науково-виробничого журналу «Охорона праці».

Джерело інформації