У Іваничах проведено семінар-практикум для представників малого та середнього бізнесу

У Іваничівському районному центрі зайнятості відбувся семінар-практикум для представників малого та середнього бізнесу, громадян, які планують розпочати власну справу. Участь у заході взяли посадові особи Управління Держпраці у Волинській області.

Ініціатором проведення такого ряду семінар-практикумів є територіальне відділення Асоціації платників податків у Волинській області.

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області, акцентували увагу присутніх на актуальних питаннях застосування законодавства про працю, наголосили на обов’язковому додержанні вимог Кодексу законів про працю України. Окремо зупинилися на відповідальності за приховану зайнятість та на розмірах штрафних санкцій.

Нагадаємо, такого роду заходи проводяться в рамках виконання спільного плану про співробітництво ТВ ВГО «Асоціація платників податків України» та Управлінням Держпраці у Волинській області.

Мета семінар-практикумів – підвищити правову культуру у бізнес середовищі області, підвищити роль інститутів громадського суспільства і зокрема професійної громадської організації Асоціації платників податків України в популяризації політики держави з дотримання законодавства про працю.