В інформаційно-консультативному пункті надали роз’яснення з охорони праці

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області під час роботи в інформаційно-консультативному пункті в місті Ківерці надали роз’яснення з питань охорони праці керівнику ТОВ «Західторговоч».

Консультації надавали представники Управління, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та Ківецівської районної державної адміністрації.

img_3159  img_3154

Ірина Нестерчук, директор ТОВ «Західторговоч», звернулася за допомогою до інформаційно-консультативного пункту за рекомендацією керівника фермерського господарства «Сильне».

Вячеслав Савенко, начальник відділу нагляду в АПК та СКС Управління, акцентував увагу на правильності ведення документації з питань охорони праці. Наголосив на обов’язковому проведенні працівникам товариства навчання з питань охорони праці та періодичності проведення інструктажів.

Окремо зупинився на розробці інструкції з охорони праці, термінах їх перегляду та веденні журналів реєстрації інструктажів.

Нагадаємо, що створення інформаційно-консультативних пунктів має на меті допомогти суб’єктам господарювання агропромислового виробництва та соціально-культурної сфери (особливо малим та середнім підприємствам) виконувати функції, передбачені статтею 13 Закону України «Про охорону праці», що сприяє поліпшенню культури безпечного виконання робіт у цих сферах.

img_3163  img_3164