Фахівці Управління Держпраці проводять інформаційні заходи у суб’єктів господарювання лісопереробної галузі щодо перерваг задекларованої праці

Головний державний інспектор Управління Держпраці провела превентивний захід для керівника та працівників ТзОВ «Тартак». Під час зустрічі посадовець звернула увагу присутніх на особливості організації трудових відносин період дії воєнного стану та на суттєві переваги задекларованої праці як для роботодавців так і для працівників. Окрім того, інспектор надала роз’яснення щодо встановлення та обліку робочого часу, оплати праці, щорічної основної оплачуваної відпустки, призупинення дії трудового договору у період дії воєнного стану тощо.

Нагадуємо, що консультації та роз’яснення можна отримати: — за тел. (0332)71-74-76 та (0332)71-74-88, — на сторінці Управління Держпраці у Фейсбук: https://www.facebook.com/volyn.dsp/ — на електронну пошту zvern@lutsk.dsp.gov.ua. Більше інформації про рекомендації для роботодавців та працівників на період воєнного стану за посиланням https://pratsia.in.ua/ .