Фахівці Управління інспекціної діяльності у Волинській області провели перевірку знань нормативно-правових актів з охорони праці в працівників зайнятих на роботах підвищеної небезпеки

З метою профілактики виробничого травматизму фахівці регіонального управління Держпраці системно беруть участь у роботі комісій з перевірки знань з охорони праці посадових осіб підприємств області. Під час якого були розглянуті питання щодо виконання організаційних та технічних заходів безпеки під час експлуатації електроустановок споживачів, використанні засобів індивідуального захисту під час виконання робіт а також щодо дотримання вимог законодавства України про працю в частині охорони праці.

Всі особи, хто приймав участь в іспитах, успішно підтвердили рівень знань. В кінці іспитів посадові особи управління Держпраці проінформували про можливість отримання безкоштовної професійної консультативної допомоги в сфері повноважень Державної служби України з питань праці щодо консультаційної підтримки. Відповіді на найпоширеніші питання можна легко знайти за допомогою створеного Держпраці інформаційного порталу (https://pratsia.in.ua).