Черговий інформаційно- роз’яснювальний захід з внутрішньо переміщеними особами проведено посадовцями Управління Держпраці

На території гуртожитку ЛНТУ міста Луцька відбулась зустріч з внутрішньо переміщеними громадянами. Під час заходу, було охоплено близько 140 осіб, яким доведено основні аспекти запобігання потрапляння до шахрайських схем під час працевлаштування. Інспектори Держпраці поінформували присутніх про особливості укладення трудового договору в умовах воєнного стану та деякі зміни законодавства про працю.

Щоразу, виконуючи превентивну роботу по продитії трудовому рабству, спеціалісти Управління Держпраці у Волинській області інформують про можливість отримання консультаційної підтримки з питань законодавства про працю, охорону і безпеку праці, шляхом звернення до Управлінняза номером: (0332)71-74-76 та (0332)71-74-88, або на електронну скриньку zvern@lutsk.dsp.gov.ua., також повідомляють про роботу інформаційного порталу Управління https://pratsia.in.ua/ . У випадку відсутності відповідей на ті чи інші питання передбачена можливість скористатися сервісом «інтерактивний інспектор»: заповнити форму для отримання роз’яснень за посиланням: https://forms.gle/szJpKgAVrkyTP9e4A.