Як запобігти потенційним соціальним конфліктам між роботодавцем та працівниками щодо компенсації шкідливих умов праці?

Відділ з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Волинській області, з метою забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту працівників, зайнятих на роботах із шкідливими і важкими та особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці на підприємствах, в установах і організаціях усіх форм власності та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників, надає методичну допомогу підприємствам щодо якісного проведення атестації  робочих місць за умовами праці.

Оскільки, відповідно до вимог Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 серпня 1992 року №442, відповідальність за своєчасне та якісне проведення атестації покладається на керівників підприємств, організації, то відділ доводить до відома роботодавців, що за вашої ініціативи спеціалісти відділу проводять семінари, наради, конференції з питань додержання законодавства про працю, в частині надання пільг та компенсацій за роботу в несприятливих умовах.

Для вирішення вищезазначених питань необхідно звертатися за адресою: Управління Держпраці у Волинській області, 43026, м. Луцьк, вул. Кравчука, 22-В; (0332) 71-74-76; e-mail: 39810267@mail.gov.ua.