Як компенсувати роботу у вільний від роботи день: роз’яснення Мінсоцполітики

На підприємстві встановлено два вихідних дні (субота та неділя). Для окремого працівника запроваджено режим роботи — один день на тиждень (понеділок). Дні з вівторка по п’ятницю є його вільними від роботи днями. Як компенсувати працівникові його роботу у вільний від роботи день?

Мінсоцполітики у листі від 12.02.2018 р. №238/0/101-18/284 роз’яснило, що враховуючи норми частини третьої статті 56 КЗпП, робота на умовах неповного робочого часу не тягне за собою будь-яких обмежень обсягу трудових прав працівників.

У випадку залучення такого працівника до роботи у дні з вівторка по п’ятницю, оплата за роботу в ці дні може компенсуватися за згодою сторін наданням іншого дня відпочинку або у грошовій формі у подвійному розмірі відповідно до статті 72 КЗпП.

Джерело інформації: Дебет-Кредит