Як не потрапити на гачок непорядних роботодавців розповідають фахівці Управління Держпраці у Волинській області

З початком повномасштабної війни в Україні категорія людей найбільш вразливих до трудового рабства відчутно побільшала – це особи, що виїхали за кордон, внутрішньо переміщені особи. Вразливість такої категорії людей обумовлена багатьма чинниками, серед яких і незнання законодавчо-правових аспектів працевлаштування та можливості отримання подальшого правового супроводу з боку різних міністерств, відомств та міжнародних організацій, тощо.

Фахівці Управління Держпраці проводять інформаційно – роз’яснювальні зустрічі з внутрішньо — переміщеними особами про те, як не потрапити у тенета недобросовісних роботодавців, які особливості укладення трудового договору в умовах воєнного стану в Україні, за якими номерами гарячих ліній можна звертатися по допомогу за кордоном, як можна отримати кваліфіковану консультацію від спеціалістів Держпраці, тощо.

Спеціалістами Управління Держпраці у Волинській області за результатами такої роботи охоплено вже понад 9300 осіб і робота в цьому напрямку продовжується.

Рекомендації щодо питань законодавства про працю можна отримати, відвідавши інформаційний портал Держпраці за посиланням: https://pratsia.in.ua/ .