Інженерно-технічним працівникам підприємства газової галузі роз’яснено вимоги безпеки під час виконання газонебезпечних робіт

Фахівець Управління Держпраці провів семінар з безпечного виконання робіт під час експлуатації систем газопостачання для майстрів та керівників робіт одного з підприємств газової галузі. Головний державний інспектор звернув увагу присутніх на перелік газонебезпечних робіт, які виконуються на підприємстві.

Посадовець наголосив на тому, що працівники, які виконують газонебезпечні роботи, зобов’язані: знати і виконувати вимоги Правил безпеки систем газопостачання, інших нормативно-правових актів та інструкцій з охорони праці, що стосуються їх посадових обов’язків, дбати про особисту безпеку, а також про безпеку оточуючих людей під час виконання будь-яких робіт, виконувати роботи із застосуванням засобів індивідуального та колективного захисту.

Більше інформації про рекомендації для роботодавців та працівників на період воєнного стану за посиланням https://pratsia.in.ua/ .