Інспектори Держпраці провели на базі районних філій Волинського ОЦЗ шість семінарів щодо належного оформлення трудових відносин

В рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!» у районних філіях Волинського ОЦЗ, за минулий тиждень пройшло шість семінарів щодо питань декларування трудових відносин. Заходи відбулись за участю фахівців центрів зайнятості та Пенсійного фонду України.

 

Під час семінарів інспектори Держпраці наголосили присутнім роботодавцям на важливості офіційного оформлення трудових відносин , розповіли про трудові права і соціальні гарантії задекларованої праці та попередили про відповідальність за неналежне оформлення трудових відносин.

 

Посадовці повідомили слухачів про інформаційну кампанію Держпраці  «Виходь на світло!», яка спрямована на зниження рівня незадекларованої праці у державі.

 

На наступний тиждень заплановано проведення таких же семінарів у Ратнівській районній філії ВОЦЗ та Ковельському міському районному центрі зайнятості.

 

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносини у період воєнного стану за посиланням  https://cutt.ly/OLqLOJ7   та на сайті Держпраці: https://pratsia.in.ua/ .