Інспектори Держпраці провели семінар з безпеки праці для посадових осіб та працівників зайнятих на роботах підвищеної небезпеки

Семінар відбувся на базі одного із навчальних центрів м.Ковеля.

Під час проведення семінару, присутні отримали необхідні знання загального законодавства з охорони праці, електробезпеки, правил пожежної безпеки, правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском та правил безпеки систем газопостачання.

Наприкінці заходу, у зв’язку із збільшенням небезпеки на об’єктах критичної інфраструктури у період дії воєнного стану, посадовці Управління розповіли присутнім про алгоритм дій під час надзвичайних ситуацій, що становлять загрозу для життя та здоров‘я працівників.

Також, посадові особи управління Держпраці проінформували присутніх про можливість отримання безкоштовної професійної консультативної допомоги в сфері повноважень Державної служби України з питань праці щодо консультаційної підтримки. Відповіді на найпоширеніші питання можна легко знайти за допомогою створеного Держпраці інформаційного порталу (https://pratsia.in.ua).