Інспектори Управління Держпраці провели комплексний превентивний захід з лікарями Волинської обласної інфекційної лікарні

Комплексний підхід посадових осіб Управління Держпраці передбачає надання інформаційної допомоги суб’єктам господарювання від оформлення трудових відносин до покращення стану охорони праці.

Так, у Волинській обласній інфекційній лікарні фахівці Держпраці організували інформаційно-роз’яснювальний семінар для медпрацівників. Інспектори розповіли присутнім про загальний порядок здійснення атестації робочих місць за умовами праці, затвердження змін до Інструкції про застосування переліку професійних захворювань та Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій.

Окремо посадовці Держпраці звернули увагу відповідальних осіб на недопущення порушення прав працівників при застосуванні положень Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 № 2136-ІХ.

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносини у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/LZYgbeT та на сайті Держпраці: https://pratsia.in.ua/ .