Інспектори Управління Держпраці продовжують інформаційно- роз’яснювальні заходи щодо належного оформлення трудових відносин в області

Посадовці Управління Держпраці систематично проводять інформаційно- роз’яснювальні заходи з роботодавцями області з метою забезпечення реалізації прав і гарантій працівників, недопущення випадків використання найманої робочої сили без належного оформлення трудових відносин. Зокрема, під час превентивних заходів у Ковельському районі фахівці Держпраці звернули увагу роботодавців та працівників на проблему неофіційного працевлаштування та виплат заробітної плати «в конвертах». Інспектори праці наголосили, що використання найманої праці без належного оформлення, як наслідок позбавляє працівників соціальних гарантованих прав і пенсійного забезпечення в майбутньому.

Отримати відповіді на найактуальніші запитання щодо трудових відносин у воєнний час, а також поради вимушеним переселенцям, рекомендації щодо того, як працювати безпечно жителі громади можуть на інформаційному порталі Держпраці https://pratsia.in.ua/ .