Інспектори Управління Держпраці провели інформаційно-роз’яснювальний захід з працівниками підприємства деревообробної промисловості

Робітники та відповідальні особи підприємства, що займається виробництвом виробів з деревини, лісопильним та стругальним виробництвом отримали роз’яснення щодо Порядку проведення медичних оглядів, дотримання термінів проведення атестації робочих місць за умовами праці, вимог та особливостей трудового законодавства в умовах воєнного стану.

 

Під час превентивного заходу посадовці Держпраці наголосили присутнім, що у відповідності з Державними санітарними нормами та правилами «Гігієнічна класифікація праці за показниками шкідливості та небезпечності факторів виробничого середовища, важкості та напруженості трудового процесу», затвердженими наказом Міністерства охорони здоров’я України від 08.04.2014 р. № 248 умови праці визначаються як сукупність факторів виробничого середовища і трудового процесу, які впливають на здоров’я і працездатність людини під час виконання нею трудових обов’язків.

 

Інспектори Управління поспілкувались із керівництвом підприємства щодо проведення додаткових заходів, направлених на попередження виробничого травматизму на підприємстві та розповіли про інформаційну кампанію «Виходь на світло!».

 

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносини у період воєнного стану за посиланням  https://cutt.ly/OLqLOJ7   та на сайті Держпраці: https://pratsia.in.ua/ .