Інспектори Управління Держпраці під час зустрічей з суб’єктами господарювання розповідають про вимоги до ліфтів та компонентів безпеки ліфтів згідно законодавства державного ринкового нагляду

Інспектори сектору ринкового нагляду продовжують проводити превентивні заходи. Під час інформаційних бесід фахівці нагадують, що вимоги Технічного регламенту ліфтів і компонентів безпеки для ліфтів, затвердженого Постановою КМУ від 21.06.2017р. №438 поширюються на нові ліфти, які постійно обслуговують будівлі та споруди та призначені для перевезення: людей; людей і вантажів; тільки вантажів, якщо пристрій для перевезення є доступним, тобто людина може безперешкодно заходити до нього, і обладнаним засобами керування, розташованими всередині пристрою для перевезення або в межах досягання людини, яка перебуває всередині пристрою для перевезення. Також, у регламенті прописані чіткі вимоги та обов’язки виробників і монтажників. У ході таких відвідувань посадовці оглядають маркування, нанесення знаків відповідностей, супровідні документи та надають рекомендації щодо усунення порушень.

Нагадуємо, отримати інформацію та рекомендації щодо трудових відносин у період воєнного стану можна за посиланням https://cutt.ly/LZYgbeT та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua//.