Інспектор Держпраці провела роз’яснювальну роботу із внутрішньо переміщеними громадянами в департаменті соціальної політики Луцької міської ради

За сприяння департаменту соціальної політики Луцької міської ради, посадовою особою Управління Держпраці у Волинській області проведено інформаційні бесіди з внутрішньо переміщеними особами. Посадовець розповіла присутнім про найпоширеніші порушення прав людини в сучасному світі та можливості отримання постраждалими комплексної допомоги у державних інституціях.

Інспектор надала рекомендації щодо оформлення трудових відносин, особливостей працевлаштування у воєнний час. Крім того, присутні громадяни отримали друковані матеріали з контактами гарячих ліній різних країн Європи та поінформовані про можливість отримання консультаційної підтримки з питань законодавства про працю від спеціалістів Управління.

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносин у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/LZYgbeT та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua//.