Інспектор Держпраці розповів працівникам ТзОВ «Металдорс» про загальні вимоги охорони праці

З метою профілактики виробничого травматизму головний державний інспектор Управління Держпраці провів превентивний захід на підприємстві машинобудівної промисловості.

 

Посадовець провів серію технічних консультацій на робочих місцях з працівниками зайнятими на роботах підвищеної небезпеки. Інспектор наголосив, що до робіт підвищеної небезпеки допускаються працівники старше 18 років, які не мають медичних протипоказань, пройшли навчання з охорони праці, безпечних методів виконання робіт і прийомам надання першої допомоги при нещасних випадках на виробництві, вступний і первинний на робочому місці інструктажі з охорони праці , стажування на робочому місці і перевірку знань вимог охорони праці.

 

Фахівець Держпраці поспілкувався із керівником підприємства щодо проведення додаткових заходів, направлених на попередження виробничого травматизму на підприємстві та розповів про інформаційну кампанію «Виходь на світло!».

 

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносини у період воєнного стану за посиланням  https://cutt.ly/OLqLOJ7   та на сайті Держпраці: https://pratsia.in.ua/ .