Інспектор Держпраці розповів про безпеку праці під час експлуатації посудин, що працюють під тиском працівникам підприємства переробної промисловості

Працівники ще одного підприємства переробної промисловості отримали консультативний супровід від фахівців Управління Держпраці.

В рамках інформаційного відвідування посадовець Управління Держпраці здійснив огляд виробничого обладнання, поспілкувався з робітниками та наголосив на обов’язковому дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці з метою попередження виникнення нещасних випадків під час експлуатації посудин, що працюють під тиском.

Інспектор поспілкувався з відповідальними особами та надав рекомендації щодо проведенню технічних оглядів виробничих об’єктів, наявності захисних огороджень на рухомих частинах устаткування, справності блокувальних пристроїв, використанні засобів індивідуального захисту працівниками під час виконання робіт та проведення атестації робочих місць.

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносини у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/OLqLOJ7   та на сайті Держпраці: https://pratsia.in.ua/ .