• Управління Держпраці у Волинській області повідомляє, що 02 грудня  2021 року розпочата перевірка щодо Проценко Олени Петрівни відповідно до Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563.
 • Управління Держпраці у Волинській області повідомляє, що 24 листопада  2021 року розпочата перевірка щодо Мєдвєдєвої Катерини Анатоліївни відповідно до Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563.
 • Управління Держпраці у Волинській області повідомляє, що 20 жовтня 2021 року розпочата перевірка щодо Гайдучика Володимира Миколайовича та Ткачук Анни Сергіївни відповідно до Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563.
 • Управління Держпраці у Волинській області повідомляє, що 28 вересня 2021 року розпочата перевірка щодо Майбороди Владислава Михайловича відповідно до Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563.
 • Управління Держпраці у Волинській області повідомляє, що 15 лютого 2021 року розпочата перевірка щодо ВЕРХОЛЯК Катерини Дмитрівни відповідно до Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563.
 • Управління Держпраці у Волинській області повідомляє, що 09 лютого 2021 року розпочата перевірка щодо СМІРНОВА Ігоря Сергійовича відповідно до Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563.
 • Управління Держпраці у Волинській області повідомляє, що 15 жовтня 2020 року розпочата перевірка щодо ЗУБКО Леоніда Івановича відповідно до Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563.

 

 • Управління Держпраці у Волинській області повідомляє, що 1 вересня 2020 року розпочата перевірка щодо Шкіль Богдана Олександровича відповідно до Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563.
 • Управління Держпраці у Волинській області повідомляє, що 18 серпня 2020 року розпочата перевірка щодо БАРАН Оксани Василівни та ВЕРХОЛЯК Катерини Дмитрівни відповідно до Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563.

 

 • ПОВІДОМЛЕННЯ про початок проходження перевірки відповідно до Закону України “Про очищення влади”: 21.12.2019 року в Управлінні Держпраці у Волинській області (дата початку перевірки) розпочато проведення перевірки щодо таких осіб: МУДРИК Анетта Ігорівна (Управління Держпраці у Волинській області;  головний державний інспектор)
 • Управління Держпраці у Волинській області повідомляє, що 21 червня 2018 року розпочата перевірка щодо Тимощука Сергія Миколайовича та відповідно до Закону України “Про очищення влади” і Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563.

 • Управління Держпраці повідомляє, що припинено перевірку, передбачену Законом України “Про очищення влади” щодо Пронцевич Надії Корнилівни у зв’язку з відмовою від зайняття посади головного державного інспектора.
 • Управління Держпраці у Волинській області повідомляє, що 06 березня 2018 року розпочата перевірка щодо Пронцевич Надії Корнилівни та відповідно до Закону України “Про очищення влади” і Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563.
 • Інформуємо, що в Управлінні Держпраці у Волинській області завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади” щодо Капітули Павла Миколайовича, головного державного інспектора відділу з питань гігієни праці.За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Капітули П.М. не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.
 • Інформуємо, що в Управлінні Держпраці у Волинській області завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади” щодо Петриканина Василя Степановича, головного державного інспектора відділу нагляду в гірничодобувній промисловості, будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку.За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Петриканина В.С. не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.
 • Інформуємо, що в Управлінні Держпраці у Волинській області завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади” щодо Коптюк Ілони Вікторівни, завідувача сектору персоналу Управління.За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Коптюк І.В. не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.
 • Інформуємо, що в Управлінні Держпраці у Волинській області завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади” щодо Щербяк Аліни Петрівни, головного державного інспектора відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Щербяк Аліни Петрівни не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

 • Інформуємо, що в Управлінні Держпраці у Волинській області завершено проведення спеціальної перевірки, передбаченої статтями 56-58 Закону України “Про запобігання корупції” та Порядку проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, що передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 № 171 щодо Коптюк Ілони Вікторівни, завідувача сектору персоналу.

За результатами проведеної спеціальної перевірки встановлено, що надана інформація, яка перешкоджає зайняттю Коптюк І.В. посади, що передбачає зайняття відповідального або особливо відповідального становища, або посади з підвищеним корупційним ризиком не виявлено.

 • Інформуємо, що в Управлінні Держпраці у Волинській області завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади” щодо Дмитрук Оксани Володимирівни, головного спеціаліста відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Дмитрук Оксани Володимирівни не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

 • Інформуємо, що в Управлінні Держпраці у Волинській області завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади” щодо Мельника Станіслава Степановича, головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Мельника С.С. не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

 • Управління Держпраці у Волинській області повідомляє, що 02 березня 2017 року розпочата перевірка щодо Петриканина В.С. та  відповідно до Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563.
 • Управління Держпраці у Волинській області повідомляє, що 06 січня 2017 року розпочата перевірка щодо осіб: Коптюк І.В., Дмитрук О.В., Мороза А.М., відповідно до Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563.
 • Управління Держпраці у Волинській області повідомляє, що 09 грудня 2016 року розпочата перевірка щодо  осіб:  Мельника С.С., Щербяк А.П.  відповідно до  Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563.