1 січня 2021 року розпочалась щорічна кампанія декларування, яка триватиме до 31 березня 2021 року

З 30 грудня 2020 року через набуття чинності закону, який частково відновлює повноваження НАЗК, у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку зобов’язаний повідомити про це Національне агентство. Зазначена інформація вноситься до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави.

Нагадуємо, як можливо отримати роз’яснення для заповнення декларації:

         Зверніться до уповноважених підрозділів/осіб з питань запобігання корупції у вашій установі за консультацією. Їхні контакти можливо знайти за посиланням на мапі: https://nazk.gov.ua/uk/katalog-upovnovazhenyh/.

         Зателефонуйте до Контакт-центру НАЗК, +38(044)200–06–94. Консультації надаються в робочі дні з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00.

         Ознайомтеся з роз’ясненнями щодо заповнення декларацій у базі знань НАЗК за посиланням: https://wiki.nazk.gov.ua/category/deklaruvannya/. Працює зручний пошук за ключовим словом.

         Для отримання технічної допомоги щодо роботи з Реєстром зверніться за адресою support@nazk.gov.ua або заповніть форму зворотнього зв’язку на вебсайті НАЗК.