27 серпня 2021 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Волинській області взяла участь у спільній нараді з Управлінням Державної міграційної служби у Волинській області

27 серпня 2021 року в Управлінні Державної міграційної служби у Волинській області під головуванням начальника Управління Івана Войцешука відбулася міжвідомча нарада з питань проведення цільових профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант», в якій взяла участь перший заступник начальника Управління Держпраці у Волинській області Оксана Рубльова.

До обговорень були залучені представники структурних підрозділів Державної міграційної служби у Волинській області, Управління патрульної поліції, прикордонної служби, пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.

Оксана Рубльова зазначила підстави проведення планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю) у сфері порушення законодавства про зайнятість, особливу увагу звернула на проведення інспекційної кампанії з питань виявлення неоформлених трудових відносин у суб’єктів господарювання усіх форм власності та видів господарської діяльності. Оксана Рубльова наголосила щодо важливості співпраці Управління Держпраці у Волинській області з установами, представники яких присутні на нараді.

За підсумками наради, визначені дієві механізми проведення заходів у рамках інспекційної кампанії та кампанії з питань запобігання і протидії нелегальній міграції.