28-30 травня у Києві відбудеться VII Міжнародна конференція «Охорона праці – 2019»

28-30 травня 2019 року відбудеться вже VII Міжнародна конференція «Охорона праці – 2019. Інтеграція систем безпеки підприємств та організацій на основі управління ризиками». ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» організовує найбільшу подію в сфері безпеки та гігієни праці України – Міжнародну конференцію з управління ризиками.

Наша країна робить вирішальні кроки на шляху впровадження нормативного регулювання сфери безпеки та гігієни праці на основі управління ризиками. Імплементація директив ЄС та ухвалення Кабінетом Міністрів України Концепції реформування системи управління охороною праці визначають практичні завдання для роботодавців та наглядового органу.

Конференція «Охорона праці – 2019» стане майданчиком для формування розуміння значущості та перспективності превентивної системи безпеки і гігієни праці, переваг її впровадження, а також інтеграції з іншими системами.

Про Конференцію можна дізнатися за посиланням на сайт журналу «Охорона праці»: http://ohoronapraci.kiev.ua/vii-konferentsiya/